אתם מוזמנים לקרוא או לכתוב תגובות.

קטגוריות: מטופלים מספרים

8 תגובות so far.

 1. מאת רותי קולקובסקי:

  שלום סמדר,
  עברתי אצלך סידרת טיפולים היות וסבלתי מכאבים עזים ברגל שמאל ובכתף ימין.משך חודשים ארוכים ניסיתי למצוא פתרון לבעיה הרפואית ולשווא. כשהגעתי אליך הייתי מאוד ספקנית.לשמחתי, מהר מאוד התחלתי להרגיש בשינוי החיובי ועם גמר הטיפול אני מרגישה "חדשה". הטיפול כלל התיחסות לגוף ולנפש שלי ושלמות זו תרמה לפתרון בעיותי. מאז אני ממליצה בחום למכרי ולידידי לנסות טיפול זה בעצמם ובינתיים קבלתי מהם בתגובה המון תודות.
  סמדר, אני מודה לך על הכל ומאחלת לך ולמטופליך שפע בריאות ואושר.
  רותי

 2. מאת מריאלה רוזנפלד:

  הגעתי לסמדר עקב כאבים חזקים בכתף ובגב התחתון (כניראה תוצאה של שעות רבות מול המחשב בעבודה).
  אחרי סידרת טיפולים השתפרה הרגשתי בצורה ניכרת, חשתי טוב עם הגוף שלי .
  אחרי כל טיפול יש הרגשה נעימה של שיחרור ומצפים לטיפול הבא

  אשמח להמליץ על סמדר

 3. מאת דורון:

  ההבדל בהרגשה לפני הטיפול ואחריו הייתה… כאילו חיברה אותי מחדש. הטיפולים תמיד סייעו לי בהורדת מתחים ובהרגעת במערכת העיכול. הזרימה המחודשת אחרי הטיפול, מלווה בתחושת שחרור וסדר פנימי היו תמיד חוויה מרוממת בשגרה ובחירום.
  ומעבר להכל, היחס החם והאישי, היכולת להקשיב ולהיות עבורך באותו רגע, הם הקסם האישי של סמדר.

 4. מאת עומר:

  הגעתי אל סמדר בלי לדעת מה זה שיאצו ובגלל שרציתי לתת "צ'אנס" לטיפול אלטרנטיבי כזה או אחר. לשמחתי גיליתי שסמדר הינה בעלת ידע מעמיק בתחום זה ובנישות החופפות אותו, ושהמקצועיות שלה הינה ללא דופי. עברתי תשאול מקיף שעזר לסמדר לעצב טיפול המותאם למצבי. אני מקפיד ללכת לטיפול פעם בשבוע ונהנה ממנו מאוד.

 5. מאת אפרת:

  סמדר,
  במשך 5 שנים סבלתי מכאב שבא והלך לפי מידת המתח בחיי. התייעצתי עם רופאים מתחומים שונים. לאף אחד לא היתה אבחנה ברורה, אך רופאה אחת המליצה לי לפנות לשיאצו. בטיפולים אצלך חוויתי הקלה גדולה בכל פעם שנגעת, לחצת ודיברת על המקומות הכואבים. אחרי כמה טיפולים, האיזור השתחרר והרגיש "נושם" יותר – חוויתי הקלה משמעותית, והשתמשתי בכלים שנתת לי להמשיך ולשמור את האיזור משוחרר. מצאה חן בעיני הדרך בה שילבת את יכולת הריפוי שלך עם הידע שלך ברפואה סינית, והנסיון שלך בשיחה רגשית עם אנשים. בנוסף לטיפול באמצעות מגע, התייחסת לרגשות שלי, לתזונה ולחשיבות של תנועה וספורט בחיי. המסרים שלך מלווים אותי עד היום, מחזקים ומזכירים לי את הדרך.
  תודה! אפרת

 6. מאת גיא טוטקה:

  הגעתי לסמדר מתוך רצון לחולל שינוי בחיי, שינוי פיזי ונפשי כאחד. סדרת הטיפולים שעברתי אצלה סייעה לי להעלות את עצמי על הדרך בה רציתי. קיבלתי סיוע בהכוונה לתזונה, גישה נפשית, פעילות גופנית, סדר יום בנוי היטב, כמו גם עידוד וחיזוק לאורך כל הדרך. כל אלה נתמכו בטיפול מקצועי, נעים, יעיל ביותר, שנבע מתוך ידע, ניסיון, ביטחון עצמי ושקט פנימי. כל אלה הורגשו היטב במהלך סדרת הטיפולים, ותרמו לא מעט לתהליך. הרגשתי שיש מי שמבין אותי, את הדברים שאני רוצה להגיע אליהם, את הקשיים שאני חווה, ושמסוגל לסייע בידי לאורך כל הדרך, בעצה טובה ובמגע בוטח.

  בתודה וברכה

  גיא

 7. מאת סוזי:

  רציתי להודות לך על כל העזרה שלך בטיפול, מהרגע הראשון עד סוף הטיפול. השקעת בי את כל האנרגיה שלך ובכל הנשמה והצלחת. בגללך אני מרגישה בן אדם חדש. רציתי להביע את הערכתי כי באמת נתת לי מעל ומעבר, ועזרת לי לחזור לעצמי. באהבה סוזי

 8. מאת מיטל:

  ברצוני להודות לך מקרב לב על כך שליווית אותי וסייעת לי מאד מתחילת ההריון שלי ועד לסופו והיית מעיין "קוסמת" או אגזים ואומר אפילו "מלאכית קטנה" עבורי במשך חודשים ארוכים.
  לכאב אין מחיר ואין גרוע ממנו. ובכל טיפול וטיפול הצלחת באמצעות המסירות והרצון הטוב והכנה שלך, פשוט "להעלים" לי או להחליש לי משמעותית את כאבי הגב הטורדניים בכל פעם מחדש והכל לעניות דעתי, מאחר והטיפולים שלך נעשים באמת מכל הלב והנשמה והדבר בא לידי ביטוי בתוצאות.
  הייתי ועדך מקסימה, אכפתית, מתעניינת, קשובה מאוד ומסורה וגרמת לי להרגיש במהלך הטיפולים את הרצון האמיתי שלך לעזור והכל כאמור מתוך הלב.
  אז תודה רבה לך ממני וגם מהקטנטונת שבבטן ושאמורה לצאת ממש כל יום.
  ממני שמעריכה אותך מאד

השאר תגובה